Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD Socket

Ahoj,
chtěl bych se zeptat jak je s AMD Procesory že, když má můj procesor socket FM2 a chci si kupovat nový který má socket FM2+ jestli, by to byl problém?

Ked to chces do nejakej konkretnej zakladnej dosky, tak na webe vyrobcu danej dosky je zoznam podporovanych procesorov.

P.S. nestaci aby CPU len pasoval do soketu, musi ho doska podporovat.(BIOS, napatova kaskada ...)