Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem variable frame rate?

chci se zepat, jaké by mohly být důvody toho, že tablet (i7 3667U) natáčí video s proměnnou snímkovou rychlostí? Scéna je dost osvětlená (denní světlo), v driveru mám priorita rychlosti. Průměrné FPS je 27 (kupecké počty počet snímkú/doba), minimální 10, defaulntí 30. ukládá se to do WMV (win 8).
Při přehrání se mi zdá pohyb občas trhaný- spíš minijitter.
A pak se chci se zeptat, jesli je zcela samozřejmé, že dnešní přehrávače umí pracovat s VFR (potplayer 2015,wmp). A je třeba možné, že naopak enkodér špatně zapíše timecode snímků - což pak způsobuje trhance?

ono je to všetko podmienené hardwarom,pokial sa nevie správne synchronizovať,vznikajú drop-out chyby ...pokial je video/audio vfr,tak musí byť hardware schopný vfr kompenzovať,čo je obvykle achillova päta bežného konzumného hardwaru a zvlášť u nejakého tabletu....