Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se spousteni pc

Caute kdyz restartuju pc tak vypnuti probehne normalne ukaze se mi logo acer a pak cerna obrazovka asi 2x za 1 minutu mi problikne kurzor mysi a az tak za 5minut mi nabehne prihlaseni viry tam urcite nejsou pouzivam eset,adwcleaner a mbam jedine co by to mohl byt (myslim ze po tom to hned zacalo) mam win 8.1. a naistaloval jsem si aplikaci startisback a stahl vzhled oken aero diky.

píšeš o pc. dobrovolně si koupit notebook (natož stolní pc) acer může jen magor.
jen takový člověk si rozesere systém neoriginální instalací aero efektů a ještě se diví, že to nefunguje.

sežeň si originální instalační médium a nainstaluj ty windows znovu. milovníci nevkusného aera nechť rovnou instalují win7.
možná je na disku oddíl pro tovární obnovu systému w8, manuál jistě máš.
uživatelé acerů přitom přijdou o všechna data, ale s tím se u nich počítá.

tak jsi hepy, protože bez recovery byl systém na "levném notebooku" zřejmě kradený.
použiješ stejného "dodavatele". s product key se asi neplánuješ zatěžovat, stejně si "obstaráš" w7 - a máš své aero.

nebo v čem je problém - že jsi předtím systém neukradl ty, ale někdo, kdo ho instaloval?
a v tom ti má poradna pomoct jak - složit se na tebe a poslat ti windows?