Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy po přejmenován složky uživatele

ve windows 8 jsem si přejmenoval složku uživ. profilu (+ jediná další úprava HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList\S-1-5-18...:ProfileI magePath).

jeden problém už jsem zmiňoval - nefunguje chrome p(ři spuštění přes panel nebo start.... ten teď neřeším
ale je mi záhadou proč nejdou některé položky z ovládacích panelů spouštěné opět z start screen po vyhledání (hláška níže). Pokud otevřu ovládací panely a nějak tam najdu příslušno položku, tak to jde. (Nebo ručně spustím xxx.msc)

Zpozoroval jsem, že například:
Správa disků nejde (...msc)
Autorun médií jde ( součást okna ovlád. panelů- není dialogové)
Režim v letatle nejde (metro ui)

Co je ještě potřeba udělat, aby změna složky byla kompletní?
Nebo to nejde vůbec?
Co je příčinou této jedné chyby v dotazu?

Hláška:(proces explorer.exe):
c:\Users\<původní uživ. jméno>\AppData\Local\Packages\windows.immersivecon trolpanel_cw5n1h2txyewy\LocalState\Indexed\Setting s\cs-CZ\AAA_SystemSettings_Display_IsAutoBrightnes sEnabled.settingcontent-ms
.----
Systém nemůže najít položku
c:\Users\<původní uživ. jméno>\AppData\Local\Packages\windows.immersivecon trolpanel_cw5n1h2txyewy\LocalState\Indexed\Setting s\cs-CZ\AAA_SystemSettings_Display_IsAutoBrightnes sEnabled.settingcontent-ms
Ujistěte...

se evidentne nudíš když drbeš do registrú, nevadí pokud máš recovery image nekde

never každému návodu co kde na internetu najdeš že zásahem do registru snadno neco udeláš bez vedlejších následkú, Windows se ne u každého sestavení, pripadne po aplikací rúznych updatú, múžou chovat jinak než autor návodu popisuje

.... :puff: