Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou zapnout Mobilní data

Dobrý den. Mám dobití kredit, ale když na svém Iphone 5 zapnu mobilní data (do teď mi to šlo, nově jsem si dobil a nejde), tak se mi nezapnou. Nenačtou se 3G, nic. Nevíte, čim by to mohlo být? Aktivoval jsem si internet v mobilu a i kdyby se to nezdařilo, kredit má, proto by se data zapnout měla, nebo snad ne? Děkuji

pokud telefon nerozpozná síť, neco je rozdrbané v nastavení telefonu, normálne by si to telefon mel prečíst ze SIM karty, pokud toto z nejakého dúvodu nefunguje, vytoč si Hot Line operátora a nech si zaslat nastavení pro tvuj telefon v konfigurační SMS

.... :puff: