Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem par dotazu ohledne pc (dotaz na seswtavu)

pc : http://www.czc.cz/ea5arof8f0h969lt3vpv502e9d/sezna m

zajima me zda procesor a sestava vubec staci na nejnovejsi hry ve fullhd alespon na vysoke detaily.
Taktez me zajima zakladni deska je v pohode ? uz ted jsem 1000kc nad limit takze drazsi si dovolit nemohu, ale pokud by vazne nestacila asi bych musel... nekde jsem cetl ze kdyz si nekdo chce poridit zakl. desku na 95w amd a da za ni mene nez 3k tak se pak nema divit ze pc uskvari a to ja urcite nechci.
moc vsem dekuji.
Změna předmětu, původně: par dotazu ohledne pc. (Kráťa)

Tak ona vypadá pěkně v obýváku v tý stříbrný ten předek z masívního Al, ty blbý světla jsem odpojil a navic byla i odhlučněná,k tv jsem koupil ještě novou Lian Li za 1500 tam se daj pořídit case za velmi pěkný ceny,známímu jsem tam koupil taky Lian Li za 400 obě case v perfektním stavu a ceny kolem 4000.

Tak to perfektní bych asi netvrdil měl jsem tu podobnou a je to to samý + - jako ty Zalmany (ty tichý taky nejsou teda alspoň ten Z3)záleží to taky na ventilátorech co tam jsou,který ale můžeš případně vyměnit,co se mě u CoolerMaster nelíbí jsou extra tenký plechy a ty ďoury z boku.Zalman tam má prolisy a i vnitřky case má líp udělaný.

omlouvam se ze vas zde zasypavam otazkama, ale rad uz bych mel vse hotove, vsiml jsem si ze skrin, kterou mam je pouze na objednani, tak jestli by jste se mi podival po nake levne a kvalitni a dobre odhlucnene skriny at se vlezu do rozpoctu a k tomu zdroji co ten 520 seasonic ? a jak moc velka je hlucnost toho 620 ? ja bych do nej urcite vlastni vetrak nedal jsem naprosty amater.

• Slo by usetrit 2.500Kč ale s pomērnē "Hard-Core" zpúsobem, kde na místo WIN7 nainstalovat rovnou WIN10 (pw), ale doporučil by to opravdu spíse nekomu se znalosti (zakladní/pokročilé) znalosti wOS. Tusím ze uvedená GK podporuje i <DX12>, ale pro nēkoho kdo chce usetrit kazdou korunu, mjze jít o MOZNOST, netvrdím podmínka. (A to zduraznuji jen v situaci kdy chce človēk opravdu usetrit)
(Kupríkladu dle statistik 'steamu' jiz tento systém pouzíva docela dobré % herních uzivatelù)