Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trojslotový vs dvouslotový chlladič

Dobrý den,
Jde o takovou kravinu, ale jaký je rozdíl mezi dvouslot. a trojslot. chladičem? Krom toho že mají 2 a 3 větráky?
Asi si budu kupovat novou grafiku a já potřebuju pořádné hovado, myslím tím velikostně a to jsou většinou ty s trojslotovým chladičem, tak co od toho mám čekat.

https://www.alza.cz/gigabyte-n970g1-gaming-4gd-d21 73239.htm
Děkuji za všechny odpovědi na tuto divnou otázku :D

Počet slotů - lidově přeloženo je to šířka chladiče, tedy kolik slotů na motherboardu po namontování karty bude zabraných chladičem a tudíž nepoužitelných pro osazení jinými kartami. Nesouvisí to s délkou chladiče a počtem větráků.