Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s RAM v notebooku

Zdravím, mám notebook HP Pavillion 15 b-130sc, Win 8.1 64bit. Nedávno jsem zjistil, že ze dvou 4GB DDR3 RAM karet se využívá jen jedna. Diagnostika paměti nenašla jakýkoliv problém, a tak jsem ntb vykuchal. Metodou pokus-omyl a za využití BIOSu jsem zjistil, že obě karty jsou naprosto v pořádku, ale pokud je jedna z nich vložena do druhého slotu na desce, není detekována. Na kontaktech nebylo viditelné poškození. Jak mám tento problém řešit?

Máš ho v záruke, servis, nevŕtaj sa v tom.

V Biose si manuálne menil nastavenia? Ak áno, opíš zmeny.

Ešte skus zmeniť nastavenie v "msconfig.exe", zruš políčko Maximum memory, reštart PC alebo naopak.