Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o slozeni sestavy urcene na hry.

Predem se omlouvam ze dnes zakladam jiz druhe tema, ale ptam se na neco naprosto jineho tudiz pokracovat ve starem nema smysl.
Jednu sestavu mi zde jiz kolegove schvalili, ale to je amd a ja chci videt jak by to vypadalo na intelu.
muj rozpocet je 22k - jen bedna
os bych si tam pripadne pridal, uvidim pro kterou sestavu se rozhodnu.
chtel bych to na czc at mi to slozi, protoze sam to nezvladnu.
monitor si dokoupim.

schvalena amd sestava je na fx 8300 a r9 280
budu rad kdyz mi napisete co je vykonejsi.

moc dekuji

ja zadne body nepotrebuji, jde mi ciste o vykon ve hrach, bohuzel se v tom tolik nevyznam a nyni se zxe mnozi temata intel vs amd kde nekteri tvrdi ze intel je lepsi tak jsem se chtel ujistit. Me je taktez simpatictejsi amd.
Kazdopadne to bude muj prvni pocitac a nerad bych vlozil tezce vydelanych 20k nekam kde by me to pozdeji mrzelo