Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení Office na příjemnější barvu

Ahoj, strašně mi vadí ve Wordu psát černým na bílé, raději bych psal třeba šedým na světle černé.
Přišel jsem pouze na to, jak změnit barvu "papíru", tedy okna, ve kterém píšu. Okolí mi jde změnit jen na 3 různé barvy v "motiv office" (bílá a 2 odstíny šedi).
Jedná se o aktivovaný Microsoft Office Professional Plus 2013 na Windows 8.1.
I když se mi strašně líbí ladné posouvání kurzoru při psaní a moudré opravy v Office, přejdu na jiný software, pokud to jinak nepůjde. Po chvíli psaní se mi na světlém podkladu dělají v očích mžitky a nemůžu ostřit na písmenka. Ačkoli, pokud by bylo možné potweakovat nějak Office, aby byl celý tmavý, bylo by to lepší.
Díky všem za příspěvky.

Přišel jsem pouze na to, jak změnit barvu "papíru", tedy okna, ve kterém píšu. Okolí mi jde změnit jen na 3 různé barvy v "motiv office" (bílá a 2 odstíny šedi).

Každopádně Dark Room je perfektní a skýtá opravdu přesně to, co jsem si představoval. Žádné rušivé elementy, jen tma a písmenka.