Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidlo pro pasivní chladič.

Zdravím. Odpadly mi dva pasivní chladiče z grafické karty. Občas má výpadky kvůli přehřátí. Nechci ji ještě vyhazovat. Stačilo by mi lepidlo co by ty dva bloky hliníku 1cm *8cm dokázaly přidržet na svém místě tj. "hlavou dolů". Mám teplovodivou pastu pro procesory ale to není lepidlo. Znáte někdo nějaké teplovodivé lepidlo ?

Mám oboustrannou lepící pásku od 3M, tak když se na něco nalepí tak nejde odtrhnout. Jen nevím zda při zahřátí "neodteče". a jak přenáší teplo to nevím vůbec. Urval jsem jeden chladič ze staré grafiky. Byl přilepen něčím co vypadá jako vteřinové lepidlo ale spíš jako epoxy.