Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada grafiky a navýšení RAM

Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o radu. Na mém Aspire E380-JE7I (AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4400 2,3 GHz, deska EM61SM/EM61PM, RAM 2 GB DDR II, WIN 7 Started) odešla grafika Geforce 8300 GS.

Potřebuji nějakou náhradu. Navíc bych chtěl navýšit RAMku. Pokud mám správný info, tak tam nacpu max 4GB. PC využívám převážně na práci. Kdyby jste měli jakýkoliv tip jak zvýšit výkonnost sestavy, sem s ním. Zdá se mi poněkud mdlý....

Děkuji :-)....

PC se zaplo a poté co najíždělo to neustále padalo.... Po různých reinstalacích se vyndala grafika, napojilo se to přímo na integrovanou graf. kartu a pak to normálně jelo....

Nebo myslíš, že nemá smyl řešit novou grafiku a jenom dokoupit RAMku??

Kresleni v CADu, jinek taková klasika Word, Excel, net, sem tam nějaká práce s fotečkama..... hru jsem hrál asi po třech letech a to Comandosa :-)..... Kdyby byla jakákoliv jiná rada na oživení, zrychlení PC, tak sem s ní...