Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Služební mobil do 4000,- bez DPH

Zdravím,

mám si do práce vybrat mobil do 4000,- bez DPH, takže nějakých 4700 strop, případně o něco dražší s tím, že si doplatím - ale raději bych se samozřejmě vešel.

Co od něj očekávám? Nechci zázrak, chci aby to dobře fotilo (občas si v práci potřebuji kvůli dokumentaci sem tam uvnitř s bleskem vyfotit), nechci nějakou pětipalcovou lopatu, dobrou výdrž baterie a abych se na něj mohl spolehnout, ne aby se věčně restartoval a půlka aplikací v něm kolabovala.

Co se týče značky, nemám favorita.

Díky za odpověď.

U nás ve firmě mají taky Lumie, ale především kvůli tomu, že to coby Microsoftí systém spolupracuje s Outlookem a tím pádem manageři vyřizují korespondenci odkudkoliv (nejen maily). Bohužel to zas tak skvělej stroj není, zamrzá, budík občas nebudí, hovor nelze zvednout a tak podobně.

Moje výhrada k Lumiím je jedna, vizuální - WP jsou prostě hnusný jak noc. Co mají mobily barevný displeje, tak jsem si dával na pozadí nějakou pěknou tapetu, ale na WP to prostě nejde. Tedy pokud to jde, bude to vypadat debilně. A já nechci zvracet pokaždý, když se mrknu na displej.