Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Downgrade na windows7

Ahoj. Mám notebook nějaký Acer TravelMate. V Informacích o počítači ve windows 8 mi to hlásí Windows 8.1. Není tam uvedeno zda Home, OEM nebo Pro, jen tohle. A mě zajímá, jak zjistím jakou licenci vůbec mám. Na spodu notebooku je nálepka WIN 8. Papíry od koupě bohužel už asi nemám. Na ty Win 8.1 to přešlo po samonabídnutí z Win 8. ToŤ první část dotazu. Ta druhá pak, zda je možný s mou verzí Downgrade na Win 7 a případně jak na to. Děkuji za pomoc. (nechci innstalovat simulaci prostředí win 7, chci na ně opravdu přejít)

oficialny prechod na W7 je podporovany len z W8 8.1 PRO
-ak by si mal pro tak to maš uvedene: Ovládací panel\Všetky položky ovládacieho panela\Systém
maš len zaklad tzv ,,core,, ta zmienka o pro by sa ti ukazala ak daš cmd.exe a zadaš tam
slmgr /xpr (tu medzeru dodrž)

Z jakeho dovodu si myslis ze potrebujes prejst na Win7? Je to skoro to same, povodny start ma ekvivalent v start - sipka dole, alebo mnoho veci z povodneho start je vo W8 v pravy klik na start. Nepotreujes na nic prechadzat (nehovoriac o tom ze pre ten HW mozno ani neexistuju W7 ovladace, napr. nejaky touchpad na I2C alebo podobne novodobe zlepence)