Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem černá obrazovka při hraní her

Zdravím mám problém při hraní her po chvilce mi obrazovka zčerná, počítač normálně běží dál, v čem by mohl být problém? sestava procesor i5, 8gb ram(4+2+2), grafika 7850, zdroj seasonic 750W(již jsem zkoušel 2), děkuji za nápady
systém win7 64bit(již 3xinstalovaný)

systém win7 64bit(již 3xinstalovaný) i ovladače chipsetu atd?Jinak bych zkusil třeba nějaký starší ovladače k tý GPU.Nebo ta karta končí když dostane trochu větší záhul,zkusil bych jí u někoho nas jiným Pc,jinak ty teploty jsou OK zkusil jsi jí project tím Furmarkem jak ti psal Prasák.