Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Open Office

prosím o radu.

sít postavena na základě Microsoft Exchange serveru. na serveru jsou uloženy dokumenty excel. word vytvořené pomocí MS Office.

na jednom PC v síti je Open Office a tyto dokumenty na serveru přez zástupce i přímo z něj poklepáním na soubor nejdou otevírat. Pokud je zkopíruji z serveru na PC tak je otevřu. Umí Open Office otvírat např. *XLS "po síti"?

verzi mám OOo_2.1.0_061202_Win32Intel_install_cs
OS WIN 98

neotvírá to poklepáním na dokument XLS umístněný na Exchange serveru ani jeho zástupce na PC. Adresy sítě jsou 192.168.1...
ale dokument umístěný na jakémkoliv PC v síti to otevře.
Zajímavé je že pokud spustím program a přez SOUBOR- otevřít soubor a najdu cestu k dokumentu na serveru, tak ho otevřu.

snad nekompatibilita s WIN98:-(