Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 8 32/64 bit

Zdravím mam notebook fujitsu AH512 s win 8 32 bit co už v notebooku byl teď se mi do ruky dostala 64 bitová firemní kopie tak sem koukal a procesor pro x64 mám tak jestli to má význam přeinstalovávat

procesor : 2.20 dvoujádro
ram : 4,00GB

Notebook používám jen na nějaký slabší online hry , filmy , serialy ,sledování streamu a věci do práce.

Spíš to význam nemá. Jedině, jestli používáte nějakou aplikaci, která dělá v 32 bit verzi problémy... Třeba Adobe Lightroom v 32 bit verzi má omezení (soudruzi z Adobe ho tam napsali) na 1 GB paměti a dělat s tím něco je za trest. Každou chvíli to vyhodilo hlášku "No enough memory"... Na stejném PC, po reinstalu na 64 bit a instalaci Lightroom (instalátor je jeden, nainstaluje se dle verze OS) v pohodě, hláška ani jednou.
Čili - jestli všechno funguje, nejsou s tím problémy (podobné, jako jsem popisoval), tak reinstal není třeba.