
IPOD dotaz
Dobrý den,
nyní nemám bohužel k dispozici kábl ke zjištění, jakou mám generaci Ipodu Touch, a to jestli třetí nebo druhou. Zadní strana je také dost ošoupaná. Je tam poškozené dotykové sklo.
Můj dotaz je takovýto: mohu použít dotykové sklo z druhé generace na třetí generaci a naopak, tj. sklo ze třetí generace na druhou? Jestli je to prostě jedno.
Nebo potřebuji dotykové sklo stejné generace na stejnou?
Můj názor je ten, že oba iPody se mi zdají co se rozměrů týče stejné, akorát nevím s tím sklem no, nikde jsem nenašel díky za odpověďi.
• Posli/priloz "foto".
) Teda v pripadē jestli okno ze skoda favorit pasuje do octavie ?
(O vymenenē displeje z 2 na 3 Gn, pochybuji
Tak to je jasné že nepasuje, ale rozdíly jsou fakty té druhé a třetí generace minimální. :) jenom mě to napadlo no. :)
Zde jsou fotky narychlo nafocené :) Bohužel z teho nic nepoznám. :(
• V prvé radē ti dekuji za prilozené fotky.
• Tvuj IPOD vypadá na "2" Generaci, v kazdém pripadē, pred koupí nebo vymēny skla, ho radeji vyzkousej, tak jak otestuj funkcnost tlačítek a vydrz baterie, nēkdy udrzba nebo vymēn nēkterych částí, muze a to čsto presáhnout cenu celého IPODu :)
Vypadá že obě skla mají i stejný konektor, ale všude píšou kompatibilitu vždy jen s jedním modelem.
Takže to asi není jedno.
Tak teď už je to jasné: iPod Touch 2nd Gen Only.This DO NOT fit for 3nd or 1st Gen iPod touch
Díky lidi za názory, teta Wiki už mi to všechno vysvětlila, tak to je druhá generace z důvodu kapacity 8GB, třetí generace má minimálně 32 nebo 64 GB