Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pád Pc

Zdravím
tak jse mi podařilo rozběhnout GTA V a po chviclce hraní mi pc spadl.musel jsem dát reset pc aby naběhl nenaskočila ani modrá smrt nic jediny co jsem si našel v protokolech tak to vypadá že to spadlo kvůli Kernel-power. myslíte že je to hrou nebo jde o HW GPU či deska . stalo se mi to jen u té hry a už asi 2 krát. dík

to vypadá že to spadlo kvůli Kernel-power

ne, to je následek - ztráta napájení při resetu.
příčina může být hw i sw. zkus výpis z nirsoft bsod viewer - pokud by uváděl taky jen "Kernel-power", je to hw problém.

nenaskočila ani modrá smrt

nestihne se zaznamenat nějaký sw konflikt, protože vypnul hw.

kernel power je len oznam ze sa to vyplo, a ne "to spadlo kvůli Kernel-power".
Ked sa PC vypne tak bud lebo nestiha zdroj alebo menice na doske (kondiky naprd apod) alebo sa nieco prehrialo cez Tjmax.

... resp. ked si to resetol ty sam reset buttonom tak sa to nevyplo samo ale ty buttonom, tak pricina zaseku moze byt cokolvek v HW, prip. aj nejake nahovno ovladace.