Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem optika do pc

Dobrý den. Hodlám si jako hodně lidí pořídít SSD místo mechaniky. Bohužel ale nemám mechaniku v PC sestavě. Můj dotaz tedy spočívá v tom, jestli se dá nějak dopojit do pc tahle mechanika. Nechce se mi moc kupovat nová kvůli pár dvd či cd. Děkuji

• Jde o stolni PC nebo NoteBook?
• Zdali mas na mysli externi, tak to smysl nema kupovat

Nekteré NTB, maji pod kapotou dve mista na HDD, kde obsazuji jen jedno a nechavaji misto na pridavné HDD nebo SSD

TiP~ Bylo by na miste uvset znacku tvémo NTB, nebo jaky mas material, protoze jsi neuvedl "ANI ZAKLADNI" informace o tvé sestave, je tezké, nebo spise nemozné ti odpovedet
Jestli mas stolni PC a zakladni desku se SATA tak ho napoj tam.

To jsou dnes tak ti lidi lini, nebo ja uz nevim.....
Pred vlozeni dotazu je JASNE NAPSANE:
[img=/file/view/22479-konfigurace-popis-png]http://pc.poradna.net/file/view/22479-konfigurace- popis-png[/img]