Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem příkaz ipconfig -all nefunkční internet

ahoj, mám dell 600, windows xp. přestal mi fungovat internet. přeinstalovat wifi kartu jsem zkoušel mockrát, postahoval jsem si ovladače k celému notebooku a nic. ve správci zařízení je pořád vykřičník.

divný ale je, že i když strčím kabel, neozblikají se kontrolky

při výpisu ipconfig all to napíše jen jeden řádek a to: konfigurace protokolu IP systému windows

nic víc

díky

ahoj, když se podívám do správce zařízení, tak wifi tam je s vykřiníkem. ve vlastnostech ale píše kod 10, zařízení nelze spustit
sítovou kartu na kabel :) nikde nevidím, pod sítovými adaptéry není a jinde jsem ji taky nenanšel (systémové zařízení, porty, řadiče - ale to je asi nesmysl, tady by to nebylo)

Ze je wifi zapnuta vieme, ked ju mas v spravci zariadeni. LAN je zapnuta? Mozu na to byt trebars aj klavesove kombinacie (Fn+neco) pozri si navod k NTB.
A resetni EC t.j. vyber baterku aj nabijacku na par minut. Do BIOSu daj load defaults a save&exit.
Ovladace instaluj z webu vyrobcu notebooku pre ten model a tie win. Instaloval si co presne odkial presne? Alebo obnov vyrobny stav z recovery, a nic tam neinstaluj, po recovery musi vsetko fungovat (ak ne tak je vadny HW alebo BIOS resp. EC resp. Fn+neco)
P.S. aha ty tam mas starinu s XP tak na to recovery nebolo. V tychto Delloch je LAN PHY tusim na nejakej dalsej dosticke, je mozne ze ju napr. mas zle zapojenu apod, alebo je to uz proste vadne.