Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graficka karta

zdravím chci kupovat PC je vněm grafická karta GTX750TI 2gb ale je integrovana je nějaký zásadní rozdíl mezi tím jestli je integrovaná nebo normalni do slotu (otazkou je jestli bude stejne silna nebo silnější než integrovaná).

Integrovaná grafická karta je uvnitř procesoru - CPU tj. si asi dokážeš představit, že nebude až tak výkonná jako ve slotu, protože musí sdílet místo se samotným procesorem - prostě jsou spolu v jedné kostičce - to na co lepíš chladič.

Tu co jsi uvedl, tak ta je ve slotu tj. bude výkonnější než jakákoliv integrovaná.