Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Asus - nelze regulovat jas pomocí Fn + F3,F4

Dobrý den, je to už pár dní, co mi přestala fungovat zkratka Fn s F3 pro ubrání, resp. Fn a F4 pro zvýšení jasu displeje na notebooku. Po kombinaci těchto dvou kláves se nezobrazí na displeji (mám Windows 8) ani posuvník jasu. Jako bych je ani nestiskl. Jas nelze regulovat ani v Možnostech napájení a je konstantně na maximální jas. Neví někdo, jak toto opravit ?? Děkuji

Nevim proč se mi tu neobjevila odpověď, kterou jsem postoval včera (ale nezkontroloval), napíšu ji znova :)

Ovladače jsem instaloval ručně z Asus stránek, přesně na můj model, přes BIOS jsem obnovil Default Settings, bohužel ale bez efektu. Pořád přemýšlím, čím by to tak mohlo být, a ještě mě napadá ovladač INTELácké grafiky...

Ovladace mozes preinstalovat aj vsetky. Ked tie Win nevies dat dokopy tak to obnov na vyrobny stav prislusnou klavesou po zapnuti/restarte. Predtym si odzalohuj data. Ked to bude nefunkcne aj hned po plnom recovery, tak je vadny HW. Ked to pomoze tak potom tie windows nerozdrb zas cisticmi tunicmi alebo cim.