Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update ovladačů

Dobrý den, kde v pc najedu naklikám abych si zjistil jestli mi v pc nechybí nějaky ovladac po pripade si zjistil jestli neni k mání nové vydání ovladače (at uz jde o jakykoliv ovladac v pc) nechci si v pc instalovat ruzne programy updatedriver a podobne. Dekuji za odpovedi.

Zjistíš, co máš za hardware a stáhneš ovladače ze stránek výrobce. Nemusíš trávit čas neustálým hledáním nových, když s těmi původními to funguje. Snad někdy nový ovladač grafiky přináší navýšení výkonu, jinak to je zbytečné updatovat.

nikde v pc nikam nenajíždej, nikam, pro update driverú, nikdy, co funguje, do toho se nedrbe

nové drivery nejsou automaticky lepší, ani náhodou to takhle nefunguje

nové obvykle znamenají hlavne podporu novejších verzí hardware, pripadne reší nahlásené bugy, pokud jsi ale problém nezaznamenal nic neupdatuj, bug-y se múžou vyskytovat v kombinacích hardware, múže se to týkat minimálniho množství useru

.... :puff: