Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Probliknutí obrazovky

Mám problém.Po zapnutí PC mi každou chvíli problikne černě obrazovka a napíše to Ovladač zobrazeni NVidia Windows Kernel Mode driver version 350.12 přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven. Nevíte co stim? Zkusil jsem nainstalovat nejnovější ovladač, pak i starší a nepomáhá. Teplota je taky dobrá (cca 30°C) PC se po probliknutí pak někdy i restartuje, nevíte co stím?? :((

Co se na tom PC dělo, že to přestalo fungovat? Nebo to nefungovalo nikdy?

Pro detailní popis příčin chyb se musíš podívat do Prohlížeče událostí.

30 °C je teplota čeho? Grafiky? To je nějaká nízká. Teploty se zásadně měří v zátěži.

toto mi to napsalo v Prohlížeči událostí při tom pádu při FIFA 15 Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení.