Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomaly ntb

Dobry den,po nejake dobe jsem zprovoznil ntb ale prijde mi strasne pomaly.
Trva strasne dlouho nez se zapne a pote se jeste dele nacitaji ikonky ...
Potom jsem taky narazil na to ze jen tak neco neodinstaluju protoze se to proste odinstalovat nechce ...
Mam samsung R530,Win 7,32bit,Procesor intel pentinum Dual - core
Budu rad za jakoukoli radu,predem diky :-)
Upravena velikost písmen. (karel)

Tak napr. odzalohuj data a obnov recovery na vyrobny stav. To je najjednoduchsie.
Ak to chces zlozitejsie tak zacnio analyzovat co kedy jak preco je pomale - vytazenie CPU je kolko? Disk otestovat cely povrch na vadne sektory pomocou HD Tune, apod.