Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný "herní" PC

Chtěl bych se zeptat jaký "herní" pc do 10 000,- ?
Jelikož mám pc zase v opravně tak nechceme zase dávat prachy do opravy tak plánujem nějaký levný...
Muj starej PC: AMD Athlon 64 II x2
Graf. karta: Nvidia gt430
RAM:2gb
Zakl. deska to nevím :D :D
Chtěl bych nějaký co má aspoň 4gb RAM a lepší ne o moc ale prostě lepší procák a grafiku... Předtím jsem rozjel csgo na 80+ fps ale furt se při nějaké činnosti přehříval a věčně skončil v opravně... Tak bych se chtěl zeptat jestli nějaký takový PC je ?

mozem sa opytať??? sedia všetky komponenty a hodí sa??? chcem k tomu windows 8.1 64bit... cena max do. 800€ s OS.
Pocitač bude vyuzivany na hranie, počúvanie hudby, pozeranie filmov a surfovanie na nete... Co sa týka hrania, nepožadujem ultra nastavenie, high mi staci na nove hry bez msaa, bez ostatnej filtracie...

AMD FX-8320
ASUS R9270X-DC2T-2GD5
ASUS M5A97 R2.0
Kingston 8GB KIT DDR3 1866MHz CL10 HyperX Fury Black Series
WD Blue 1000GB 64MB cache
Samsung SH-224DB DVD-RW
Seasonic S12II-520
EVOLVEO K2
GELID Solutions Tranquillo
+ os win 8.1 sk 64-bit