Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Windows Update

Mám problém při stahování aktualizací z Windows Update...Včera jsem chtěl zjistit,zda mám nějaké nové aktualizace(mám nastaveno v pořádku jako automatické).Odklepnul jsem expresní instalace a začalo vyhledávání (Probíhá hledání nejnovějších aktualizací pro tento počítač)...Pořád však počítač vyhledává,dokonce jsem to nechal běžet přes 4 hodiny a nic-pořád vyhledává...Mám docela obavy,protože tento problém jsem nikdy v minulosti neměl...Je to nějakej výpadek na stránkách Microsoftu,nebo může jít o jiný problém??Děkuji za pomoc..

Výpadek není, včera byl jeden nový update. Vyhledávání by mělo trvat jen pár vteřin. Před pár minutami jsem shodou okolností na jednom počítači taky updatoval, takže všechno funguje.

Nespadlo ti připojení? Zkoušels to přerušit a znovu?

Přes co jsi připojený? Jsi za nějakým natem nebo firewallem?
Dřív aktualizace fungovaly?
Měnil jsi nějak nastavení firewallu ve vistě nebo neinstaloval nějaký vlastní?

EDIT: Pardon, já jsem už úplnej dement... :-[:-[:-[ Bůhvíproč jsem četl titulkek jako "Problém s Windows Vista Update", tak jsem celou dobu myslel, že je to problém specifickej pro vistu. Asi už mi hrabe. Takže beru zpět.

Také jsem se s tím setkal několikrát, jak v práci za firewalovým strojem (naštěstí už je wsus), tak i doma, kde mám pouze náhražku za firewall (windows firewall) a taky jsem čekal a nedočkal se..zkus dneska, třeba už se dočkáš ;)..