Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hard disk

cues : ma vplyv harddisk na FPS ? ten moj je dost vyslahany ked hrknem do PC tak zacne sekat ale potom sa to naparavi..mam SAMSUNG HD75LJ...dajte typ na novy do 70 e nejaky poriadny a niektro kto sa tomu rozumie nech odpovie dakujem :)

keby si nehrkal do pc,tak disk nebude vyšlahaný,pokial budeš riešiť problém s pc tak,že budeš do neho búchať,kopať a podobne,tak je kúpa akéhokolvek disku zbytočná investícia....poriadne disky sú napr. WD black edition,Hitachi Deskstar/Utrastar,Seagate Momentus......

ťažko povedať,keď ho nemôžem vidieť,ani otestovať osobne,na fps v hrách má väčší vplyv grafická karta spolu s procesorom ako hdd...u win vista a novších už defragmentácia nieje taká zásadná vec ako u starších win,tieto nové win už majú lepšiu správu súborov a tie už nefragmentujú v takej miere,že by to malo nejaký podstatný vplyv na fps v hrách,používaním operačného systému sa zaserú skôr registre,systém samotný sa zaplní rôznymi súbormi,ktoré tam naionštalujú proogramy a hry a časom taký systém trošku zlenivie....