Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Canon 250

Zdravím všechny,kdo poradí.
Přítel vlastní tiskárnu canon 250--došla mu barva a nemůže zjistit do kterého otvoru-jsou 3- natlačit příslušnou barvu. Údajně to není barevně označeno...Může někdo poradit ? Děkuju
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Celý postup je důkladně popsán na stranách manuálu 67 - 70 (viz můj minulý link). V odstavci 5 se píše: Barevné kazety FINE by mely být nainstalovány do levého otvoru a cerné kazety FINE by mely být nainstalovány do pravého otvoru. Pokud ti ovšem jde o to jak kazety inkoustem naplnit, tak to samozřejmě nemůžeš hledat v manuálu tiskárny, ale v návodu u soupravy s těmi břečkami.

omg, tak ty chces vlastne plnit tie cartridge? A cakas ze postup najdes v uziv. manuali tlaciarne? To je este vacsi for ako to, ze nevies vygooglit manual :D

A dalsia vec, ako si si mohol mysliet, ze pod spovnym spojenim "natlacit tam farbu" si niekto predstavi naplnanie cartridgi?