Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobil

Dobry den, potreboval by som trocha poradit ohladom noveho mobilu... chcel by som mobil ktory neseka, rychlo reaguje, a aj napriklad zvlada tie najnarocnejsie hry... rad by som si kupil napriklad samsung s6 ale dat 800€ za samsung je... slusne povedane blbost :D uvazoval som napriklad nad xperiou z3 ale pozeral som na nete xiaomi mi4 a ten mi pride tiez super aj ked ide o cinsku znacku... mozete mi prosim poradit ktory mobil si kupit alebo mi aj poradit nejaky iny ? dakujem za odpovede :)

Tady je recenze na horsi model a procesor je vicemene stejne vykonny jako Snapdragon 801, takze nejvykonejsi model s Z3580 bude pravdepodobne stejne dobry jako Snapdragon 810. Takze sice parada, ale rozhodne konkurenci nezaslape do zeme.

Osobne na Zenfone 2 cekam, ale rozhodnu se az dle recenzi, ceskemu distributorovi by to snad melo prijit na sklad 29.5, takze uz cekame jen 14 dni.