Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DDR

Divam se treba na RAM a graf. karty a tam je nejaky DDR3/4/5.. To jako kdyz mam treba Graf. kartu DDR3 a chci si koupit novou hraf kartu tak taky musi byt DDR3 nebo jak to je ?

A poradili by jste ? Ted mame graf. kartu Nvidia GT430 a zdroj Redstar 450W ATX, 14FAN a budu porizovat Graf. kartu SAPPHIRE R7 250 BOOST tak budu muset teda kupovat lepsi zdroj ? Nikdy jsem tohle nedelal tak se teda vtom moc nevyznam tak se teda ptam.. :D
+procesor athlon 64 ii x2 pokud to nejak pomuze