Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google play platba pomocí T-Mobile

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak můžu platit v GP pomocí T-Mobile. Mám mobil dual-sim. SIM karta 1 je vodafone a SIM karta 2 je T-Mobile. Když příjdu na Gp a chci si něco koupit tak si dám Koupit -> Příjmout -> Platební metody no a tady se dostáváme k problému že tam je jen debetní nebo platební karta a žádná možnost T-Mobilu tam není. Děkuju za pomoc.

pleteš si sim kartu a platební kartu.
pokud mobilní operátor povolí možnost platit z "kreditu", je na něm, zda omezí platby na dobíjecí/zahazovací karty (kredit), nebo na paušál se smlouvou.
google play a další obchodníci asi nechtějí zjišťovat tyto podmínky u každého operátora a v rozvojových zemích zůstávají u tradičních platebních karet (visa, mastercard, american express).