Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc nalezení firmware

Zdravím,
potřebuji pomoci s nalezením firmware na následující zařízení s CPU: VIA 8850 1,25 GHz. V současnosti je na něm Android 4.0.3, ale raději bych nejraději Windows. Co se týče podpory, měl by na něj být WinCE 7. Nemoho ho nikde najít. Může někdo pomoci?
Děkuji

v původním dotazu uvedl i link:
http://goodgoods.cz/index.php?id_product=97&contro ller=product&id_lang=2
dost sračka, tak na win-me.
ale pak se to tazateli zdálo příliš konkrétní, takové dotazy sem zásadně nedává, tak to smazal.

ten krám má smysl pro os s jedinou aplikací, která se na něm provozuje: přehrávač mp3 z domácí sítě do garáže.
nebo nějaký ntb pro autodiagnostiku (pokud mu stačí usb), jenže to není wintel ready.

no, nejsme tak bohatí, abychom si kupovali krámy.

máš to nejak totálne pomýlené

výrobce CPU sice múže uvést že nejaký operační systémy jde zkompilovat pro použití jeho CPU ale to vúbec neznačí existenci operačního systému pro zarízení kde je CPU použitý

zarízení není jenom CPU, je tam i kopec jiného hardware

.... :puff:

To je právě ten problém. Přesný výrobce není znám, protože čína něco vyrobila a propagovat to začalo několik firem, ale žádná pod konkrétním názvem. V tomto případě je to Minidroid 7" nebo 10" s VIA WM8850 (link jsem smazal, protože je v něm jiný procesor než na který potřebuji vyhledat firmware). Dle stránek Microsoftu oficiálně Windows CE 7.0 toto CPU s danou HW konfigurací podporuje, ale nikde ani památky.

Proboha, kolikrát mi ještě napíšete, že je to OS sestavený na konkrétní HW, že na to nemůžu instalovat 32 bit aplikaceatd. Vím úplně přesně co na to dostanu a co ne. Mám balík odzkoušených aplikací. Kdybych nevěděl co je Win CE zač, tak bych do něj nešel, ale já to vím.

Preboha, kedy uz pochopis, ze keby na ten paskvil nejaky windows bol, tak ho uz davno niekto najde. Kedze je vsade len android, tak pravdepodobne neexistuje.
Navyse, WinCE sam o sebe je zastarala somarina s hodne obmedzenou kompatibilitou a podporou, to si tam radsej nechaj ten android. Teoreticky by na tom bohol bezat Win8 RT, ten je robeny pre ARM CPU, no vobec to nieje iste a musis to vyskusat.

Skratka si si vymyslel totalne nestandartnu kravinu, ocividne mas kopu volneho casu na riesenie podobnych hovadin. Nechces ho vyuzit nejak efektivnejsie? Mozes mi prist upratat a povysavat.

teoreticky .... Win8 RT

keďže nik netuší akým spôsobom daná hračka startuje systém, bez detailného popisu hardware a výpisu bootloadera v podstate neexistuje ani tá teoretická, bola by to práca pre jedného človeka na desať rokov zistiť to

neuveriteľné, kúpi nezmysel v štýle a cene nafúknutého digitálneho diára chce do toho Windows ....

.... :puff:

Mne je to jasne ale odpoved asi moc nedockas ptz pochybujem ze existuje v CR/SR clovek co by hladal podobnu vec jak hladas.
Ked mas moc casu tak si nastuduj jak sa robi Win7 embedded compact image, a vyrob si nejaky sam, aspon sa nieco naucis (alebo si tu vec bricknes, robit len ak mas pristup k flash napr. ak to je SDCARD alebo ak poznas recovery mechanizmy a odzalohujes si povodny obsah flash :)