Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Top 5 android apps

Tak mě napadlo se zeptat, zda byste se nemohli pochlubit, které aplikace mají pro vás největší přínos. Samotného by mě to zajímalo a určitě bych se nechal rád inspirovat...

Za mě tedy:
1. Locus Pro - nejlepší věc pro turistiku
2. Quic Pic - super prohlížeč fotek a videí
3. Google Goggles - parádní věc, vyfotíte objekt a máte veškeré info
4. Facetune - upravuje fotky, třebas vybělí zuby atd
5. c:geo - geocashing

A co vy? :)

Jenom 5 aplikaci? To je tezky vybrat, zkusim ty nejcasteji pouzivane.

1. Endomondo - zaznam trasy
2. Lisna - hudba
3. Rocket Player - hudba
4. MX Player - video
5. A Better Camera - fotak

QuicPic jsem vynechal, kdyz ho tazatel zna.

Pockej a funguje ti to na iPhonu nebo na Androidu?

Protoze me to nefunguje ani na SGS4 ani na HH2, takze vcelku vylucuju chybu telefonu, nebeha to proste tak jak by melo na Androidu.

Jinak jiste, taky prave One Drive a kvuli te stupid aplikaci ted zase pouzivam vic Google Disc a Mega.

Kitkat 4.4 a Jelly Bean 4.2. Zkousel jsem to i na polofunkcnim Jiayu (4.4), taky nic, ale neberu v potaz, protoze jak rikam, neni to uplne funkcni, jenze na trech Androidech nefunguje, nemyslim, ze je chyba u me.

Navic SGS4 jeste neni rootlej a nejsou tam tak zdane aplikace, ktere by s tim mohli kolidovat, takze to ze to nefunguje tam je vicemene jasne, ze je chyba v aplikaci.

Ja na mojom telefóne používam väčšinou tieto top 5 aplikácie :-) :

1. Telefonovanie
2. Kontakty - vyhľadávanie
3. SMS - čítanie došlých správ
4. YOUTUBE (ak je čas...)
5. Navigácia (nepíšem akú, pretože ich mením - skúšam viac, momentílne NAVIGON..)