Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi inovovat Windows

Zdarec, mám problém. Chci si inovovat systém (nechci ho celý přeinstalovávat). Šoupnu disk se systémem do mechaniky, vyskočí nabídka.....vyberu si inovaci systému, zadám licenční kód a objeví se vlevo grafík "kopírování systémových souborů". Když už je to skoro u konce tak vyskočí chyba - soubor nebyl nalezen, soubor alg0hnd.sys nebyl nalezen. A s ní i 3 možnosti:
a) Opakovat - nic neřeší
b) Přeskočit - zkusil jsem a při bootování se mě napsalo, že v instalaci nelze pokračovat
c) Ukončit - to jsem zvolil a čekám, že mi někdo pomůžete.
Pro informaci, mám Windows XP Home OEM, a na počítače jsem docela lamka. Ale zkoušel jsem instalaci i tak, že jsem si obsah disku skopčil na disk a snažil se to inovovat z disku, ale nic se nezměnilo. Stejný problém. Díky moc!

Podle mě ten soubor není součást instalačního cdčka.
Předpokládám že ten soubor alg0hnd.sys je někde na pevném disku jako ovladač. Instalátor zřejmě prohlíží počítač /nevím jestli hledá infy nebo jak to provádí/ a snaží se jej nainstalovat i v této fázi. A když jej nedostane tak se nedostaneš dál.

Já bych to nainstaloval celé znovu...Jediné co má podle mě smysl skusit je zjistit k čemu ten soubor patří /zvukovka?modem? a zařízení zkusit ve správci zařízení zakázat nebo odinstalovat.

Taky záleží z čeho inovuješ a na ty home ?

JDe o to, že jsem o zkoušel několikrát a název toho souboru je podle mě generovanej. Protože jednou se to jmenuje alg0hnd.sys jindy zase ahad0cpd.sys. A¨si to fakt budu muset celý přeinstalovat...:-(