Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s propojením 2. monitoru

Zdravím koupil jsem jsi 2 monitor, úplně stejnou kopii toho aktuálního. Bohužel jsem zapomněl na to jak ho potom propojím se svojí graf. kartou. Monitor má totiž jen jeden vstup a to VGA a moje karta má 1 VGA výstup, 1 DVI, 1 HDMI. Proto jsem se rozhodl pro redukci a chci se zeptat zda by bylo možné použít DVI výstup z karty, následné DVI zredukovat na VGA a to zapojit do monitoru. A ano, zřejmě by byla lepší HMDI verze, VGA už se již moc nepoužívá, ale vyhovuje mi to. předem děkuji za odpověď.

Omlouvám se,ale musím odvolat úplně to celé co jsem napsal předtím, aktuálně je to takhle: DVI slot je zredukovaný na VGA a ten vede do jednoho monitoru. na 2 monitor už není další slot na VGA a proto na to musí něco najít. další využitelný slot na kartě je HDMI. tak jsem se podíval zda existuje kabel HDMI-VGA a přece jsem takoví našel. chci se zeptat zda stím už někdo má zkušenosti, zda se to vyplatí pro moji situaci, a nebo je to úplná blbost.

Ano je to tento typ, Grafická karta nižší střední třídy s moderní architekturou, čip AMD Radeon HD 7770, 28nm výrobní proces, takt jádra 1000 Mhz, 1 GB pamětí GDDR5 s frekvencí 4500 MHz, 128 bit sběrnice, DirectX 11, konektory 1x DVI-I, 1x HDMI, 1x Displayport, PCI-e Express 3.0 x16. Má tedy 1xDVI/ zabraný, 1HDMI o kterém jsme se bavili, a 1 displayport a bohužel se stímto názvem setkávám snad poprvé a neznám jeho využití.