Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 50fps lagy

Ahoj
Nevíte čím to může být, když ve hrách mám 50fps a i tak se to občas sekne. Jestli to může být netem u online hry. Dík

Hry gta5,world of tank,hw r9 280x a fx 8350. Teploty jsou normální. Cpu do 50 a grafika 70. Hru originální. Ovladače desky i grafiky jsou aktuální. Jedině zkusit přeinstalovat ovladač grafiky. Mohlo by to být i aktulizacema od windows? Jinak to začalo asi před 5 dny. 50fps je dost, aby se to nesekalo. Před 5 dny to nedělalo.