Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android: Neznate dobry prohlizec PDF?

Adobe Reader skoncil, misto nej Adobe vytvorilo nejaky paskvil, zkousel jsem Foxit PDF - nema fullscreen a AnDoc - na kazde strane se zobrazuje titulek pres pomalu ctvrtku obrazovky v rezimu na sirku, nepouzitelne, FBReader s pluginem PDF - neumi kontinualni cteni PDF.

Co od PDF ctecky ocekavam? Jednoduchy prohlizec s fullscreenem, udrzenim nastaveneho zoomu, idealne autocrop a s prubezne bezicima stranama (za sebou dolu, nechci listovat zleva doprava apod.).

Nedelas si ze me dneska srandu?

Nejdriv v jednom vlakne vychvalujes One Drive a ted mi posles odkazy na ty dve hrozne aplikace?

Pak zalezí do jaké míry, nebo jaké funkce potrebujes presnē, tím na mysli "nezbytné".

Myslim, ze jsem to definoval docela jasne, MuPDF je vylozene parodie na PDF ctecku, neumi to vubec nic ani zobrazovani stran prubezne za sebou, Radaee PDF vubec nejde ovladat. Hrozne.

• Nestezuj si stále jak malé dítē :-D
• Stačí napsat " uvedené aplikace mi nevyhovují", One Drive , nevím proč sem vtahujes nēco z jiného vlákna, které nebylo ani tvé a odpovēd nebyla určena tobē..
(To ze 'tobē' nēco nefunguje, nemusí byt vzdy chyba vydavatele/devlopera)

Ja v mobilu pdf temer nectu, ale kdyz uz, tak tam mam neco jako "Prohlizec PDF na Disku" - tzn. asi cosi primo od googlu, ten ti taky nevyhovuje? (nezminujes ho, proto se ptam)

Nevim, jestli umi to, co pozadujes, ja pres to jen obcas kouknu na pdf, co mi prijdou mailem a staci mi to.