Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM Paměti - Přestaly fungovat

Ahoj,
chtěl jsem vyčístit vnitřek počítače od prachu, jelikož jsem se přes RAM paměti nemohl dostat dozadu, tak jsem je jednoduše vyndal. Po nasazení Ramek zpět na svoje místo se stalo toto: PC se zapnul, ale prostě jenom běžel, na monitoru nic nevyskočilo a to je vše. Zkoušel jsem vyndat jednu a zkusit jen jednu, prostřídat je apod. apod. apod. Pořád stejný výsledek

Zakl. Deska MSI Military Class 4
Ram: HyperX Red (2x2GB)

Nevíte prosím jaký je v tom problém?

Ten vnitrek si cistil jak?

Pri manipulacii s RAM si mal PC odpojene od elektriky? Odpoj to od 230V a vyber knoflikbaterku na minutu.
Vyfukaj RAM sloty nech tam neni sajrajt. Mohol si aj odpalit dosku elektrostatikou, alebo nieco odpojit (skontroluj ATX12V konektor) apod.

jak myslíš ....

je takovej fyzikálni jev, proudíci vzduch cosi delá s elektrostatickým nábojem, v léte to lze videt na obloze, to jsou ty modré záblesky, proudíci vzduch plastovou trubkou také udelá slušný elektrostaický náboj, jo, je pravda, není ho moc videt

ono ta snaha o čistotu je nekdy zničujíci ....

dávno tvrdím, moc čistoty škodí, deti mají z toho alergie, hygienicky balené potraviny do sebe naberou svinstvo které se uvolní z plastú v okamihu zatavení víčka, balená voda z panenských pramenú obsahuje hnus z PET obalu, nevadí hlavne že to je vše čisté, lesklé, barevné, dobre se to prodáva

.... :puff:

Základní deska neznámá, operační paměti taktéž, ale to je celkem jedno. Čistotný a ještě s improvizovaným Van de Graaffovým generátorem, to je neštěstí. Doporučuji navštívit servis.
Jo, problém je v tom, že jste se v tom hrabal.