Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android jak na update.zip to the root directory

Zdravím
Mám mobilní telefon meizu mx3.Už před časem měla vyjít aktualizace systému a měla být dostupná formou OTA ale zatím nic tak jsem se rozhodl aktualizaci stáhnout ručně.Stáhnul jsem si soubor update.bin a spustil v telefonu.Telefon se restartuje píše mi to "checking firmware" a potom mi napíše hlášku "Copy the update.zip to the root directory" jenže nevím kde přesně to mám kopírovat. Díky za případnou pomoc

presunul si to kam? Ono to co si myslis ze je root directory neni root directory ale user "home" zlozka. Snad k tomu firmware je aj navod ze jak to flashovat. Inac si na dobrej ceste znefunkcnit si telefon. Pouzivaj vyhradne oficialne update od vyrobcu telefonu pre ten model, moznost update FW je urcite kdesi v menu/nastaveniach kdesi pod informaciami.

Pokud jsi to stahl rucne, tak mi nerikej, ze u toho nebyl presny navod.

"Copy the update.zip to the root directory"

vetsinou znamena, ze to ma jit do korenove slozky sd-karty, ta ale na meizu mx3 pritomna neni, takze asi do korenove slozky vnitrniho uloziste, update firmwaru se ale kazdopadne dela presne dle pokynu v navodu a nehada se to nekde na poradne nebo buh vi kde jinde, koledujes si o bricknuti telefonu, to jako, ze ti to udela mrtvou cihlu!