Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V - Limit CPU?

Napřed nevěděl jsem kam tento problém zařadit, myslím si že se jedná spíše o SW/HW problém proto jej píši zde do PC poradny.

Nejprve napíšu sestavu: i5-4670K (přetakt na 4.2GHz), 2x 6850 v crossfire, 16GB RAM (2x 8GB), Windows 8.1 x64
Problém je, že pokud hraju GTA V, tak jsou obe grafiky vytíženy maximálně na 50-55%. Tímpádem je to hratelné pouze na nejnižší detaily (cca 40-50FPS). Ovladače mám nejnovější 15.4, hra jelikož je na steamu tak je také aktuální.
Je možné, že by to nestíhal procesor? Popřípadě, kde jinde by mohla být chyba?

Díky

To je zas odpověď jak noha. Někdo je holt zvyklej hrát alespoň na 60 FPS. Osobně 40 - 50 vs. 60 FPS poznám jen dle hraní, podle čísla se pak jen ujistím.

Tazatel: procesor máš naprosto dostačující. Ale grafické karty jsou slabé. Kup si raději 1 výkonnější, jakou to záleží na cenovém limitu...

Ne vždy funguje CF/SLI korektně, to záleží na podpoře hry zda vůbec a na ovladačích = nejnovější nemusí znamenat nejlepší/nejvhodnější, je to otázka zkoušení.
(jinak CF/SLI nikdy neznamená 100% navýšení výkonu o proti jen jedné g.kartě = 1+1 není 2 nýbrž třeba jen 1.5 výkonu)