Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po nastavení AAM v HD Tune umřel disk

Ahoj, u tohoto disku: produkt jsem v HD Tune zapnul funkci AAM na "Low noise (128)" a spustil jsem benchmark - ten se zasekl na nějakých 15% a error, tak jsem spustil error scan a 100% damaged blocks; vyskočilo několik error hlášek a obraz se sesypal. Tak jsem tedy restartoval počítač a po POSTu se zobrazilo, že není vloženo BOOTable device a v BIOSu taky disk nevidím. Je nějaká možnost uvést disk do původního stavu?

Vlož ho v igelite zbalený na štyri hodiny do mrazáku na -25°C (ideálne, ak máš kuhynskú vákuovačku na potraviny). Potom uvidíš, či sa sekli len ložiská alebo ho vyhodíš.

Magnety z hdd vykuchaj, použiješ ich na free nezdanenú energiu získanú z magnetosféry matičky Zeme darovanú Stvoriteľom. (pre ateistov, nech neurazím, kolektív Stvoriteľov).

yoCBORXzOqU

Prisahám vačku, svítím velebnosti....