Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač "běží", ale nezapne se

Dobrý den, mám takový dotaz.
Včera jsem dal zase dohromady počítač, který mi cca. před týdnem normálně fungoval. Napoprvé zapípal,normálně se zapl, najel jsem i do Biosu, vypl jsem ho a připojil HDD a DVD mechaniku, chtěl jsem do něj nahrát nový OS, jenže po připojení těchto komponent již počítač nefungoval. Normálně se zapne, dioda na desce svítí, větráček chladiče se také točí, ale už nezapípá, na monitoru jen tma, klávesnice neproblikne (jako kdyby k němu nebyl připojen monitor ani klávesnice. HDD ani mechanika nefunguje, avšak když vytáhnu kšandy a nechám je připojené jen ke zdroji, HDD i mechanika se rozběhnou (HDD je slyšet a mechanika se normálně otevře po stisknutí tlačítka open). Grafika, paměti, mechanika i HDD jsem odzkoušel na jiném počítači - normálně fungují, tyto komponenty byly dříve připojeny k tomuto počítači a fungovali, jak mají.

Já vím, že to může způsobovat mnoho příčin, ale chci se zeptat, jestli s tímto nemá někdo zkušenosti, popř. jak tento problém vyřešil.

Děkuji

Zdroj funguje, zkoušel jsem i zdroj od kamaráda, který vytáhl ze svého vlastního fungujícího počítače.

Zkoušel jsem vyndat desku, nechat na stole jen desku s procesorem a jednou RAM a zapnul jsem ho šroubovákem - pořád to samé.
Ale chtěl bych se zeptat, jak na ten clear CMOS. Děkuji