Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM DO NTB

Chci se zeptat mám NTB Acer Aspire E1-510 a chtěl bych si rozšířit paměť RAM, ale nevím jaká to má přesně být (přesný typ, nebo tak něco). Chci se zeptat jestli jsou všechny paměti RAM pro určitý druh NTB stejný nebo ne. Popřípadě jestli by jste věděly a poslaly na nějakou odkaz..... Hledám paměť RAM minimálně 4GB, ale 8GB by bylo lepší. Předem děkuju za odpověď.....

diagnostickým programem vyčti, co tam máš teď.
cpu-z, hwinfo, speccy, sysspec, ...

edit: koukám, že za půl hodiny se ti ještě nepovedlo vyčíst typ paměti ani zaplnění slotů.
čekáš, že z oblaků vykoukne prst boží a předvede ti to?
a co tak otevřít lahváč, to zvládneš sám?

DO háje to ne..... Musel jsem si taky něco zařídit. Já nemám na práci jen sedět celej den u ntb.... No možná jo, ale zaručeně to není internet, ale spousta programů..... Našel jsem tam toto což by mělo být nejspíš ono: DDR3 SDRAM Kingston ACR16D3LS1KDG/2G