Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem změna velikosti oddílu pevného disku

Dobrý den!
Můžu požádat o radu ...? Mám tento "problém".Pevný disk 30 GB rozdělený na polovinu;asi 14 GB oddíl C:(FAT 32-Win Me) a oddíl D:(NTFS-asi 14GB)prázdný.Chtěl bych zvětšit oddíl D:(NTFS) asi na 17-18 GB.Jak na to...,kdo poradí? Chci to provést programem Acronis Disk Director Suite 10. Děkuji Všem za odpovědi.

Pokud je druhy oddil skutecne prazdny, tak bych volil nasledujici postup:
1. zrusit druhy oddil
2. zmensi prvni oddil na pozadovanou velikost
3. vytvorit z volneho mista druhy oddil
4. naformatovat novy oddl (to uz ale muzes i primo ve Windows ve spravci disku)

Pokud nechas druhy oddil a budes jej "posouvat", bude to trvat mnohem dyl.