Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podpora rozlišení obrazovky

Ahoj, je možné aby mi PC, respektive grafická karta nepodporovala rozlišení monitoru? Dnes sem si přivezl od bráchy novější monitor a nemám na výběr rozlišení 21:9, aktualizoval sem ovladače a nic =(( je možné že moje karta ATI Radeon HD 5670 toto rozlišení nepodporuje? kde to případně zjistím? díky za odpověď Karel

Niekedy je v ovladacoch mozne nadefinovat si vlastne rozlisenie, prehladaj cely catalyst ci to tam nenajdes.

P.S. je nutne ale brat do uvahy aj limity rozliseni (frekvencii) rozhrani, napr. HDMI 1.x nepojde nad 1920x1080, Vyssie pojde len cez dualchannel DVI alebo displayport. Apod.