Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím potřebuji poradit s koupí RAM.

Dobrý den , zvažuji jestli se vyplatí přikoupit pamět RAM do levného notebooku , který používám jak na filmy , práci (prezentace , dokumenty , atd.) tak i hry .
Tady je přesný popis:
http://www.atcomp.cz/zbozi/lenovo-b50-30-15-6-n283 0-500g-2g-dvd-hd-bt-f-w8-1/detail.aspx?p=z:363663

Sám se v tom nevyznám a ani nevím jestli to má cenu , ale notebook často zamrzává a seká se i při práci.
Pokud by jste někdo pomohl najít i obchod a model RAM který by pasoval tak budu moc rád .
Předem děkuji , i za přečtení :)

Ak si chces rozsirit pamat RAM tak si tam kludne daj tuto: https://www.alza.cz/crucial-so-dimm-2gb-ddr3-1600m hz-cl11-dual-voltage-d371736.htm
Ale ak ti zamrza system tak to nema takmer nic spolocne ze mas malo ram ! Ak si tam necpal 64 bit Windows tak ti nema co sekat. Skor ti seka koly tomu ze si tam nieco instaloval alebo pouzival neaky Turbo-Ultra-Mega Tuningovy nastroj co si myslis ze ti zrychly system ale opak je pravdou ze akurat ti len dod*be windows.

BTW. kedze aj ten baytrail podporuje dualchannel tak ked mas 2.slot tak je idealne kupit presne stejny RAM modul jak tam uz je (presny model vypise napr. cpu-z v spd informaciach).
Inac neviem co od toho baytrailu cakas, na office to staci, ale je to vykonovo lowend. Za to skoro nic nezere.