Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3DMark test

Zdravím, chci se jenom zeptat co rozhoduje o výsledném konečném testu. Mám grafiku GTX 970 od MSI a při benchmarku 1920x1080 jsem měl pouze 5188 bodů s procesorem i5 4590. Známý má tu samou grafiku i procesor a měl při stejném testu 5734 bodů. Jak je to možné ? 100 bodů bych asi neřešil ale 500...to už mi připadá, že je někde problém, nebo ne ?

Deseti procentní rozdíl je v toleranci a to z ohledem na možné OC u MSI g.karet/nastavení, na výkonu procesoru = nejsou stejné/výkon i když ze stejné série a to samé platí u g.karty, navíc záleží i na korektní instalaci OS, ovladačích.......

• Rozdílné? Pouzíváte stejnou verzi "Marku" ? (Vybēr a nastavení testu)
• Ruzné GK i pres stejny graficky chip, jsou trosku 'OC', kde i s 'oc' CPU, vysledek muze byt rozdilny.
• Vyse uvedné Drivery, hrají taky svou roly.