Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklý retenční rámeček

Dobrý den, na desce ASRock 939A790GMH 939A790GMH. Mám prasklý retenční rámeček kolem procesoru. Objednal jsem nový a to tento: PC-RTRMK801 AMD K8 Retention Module (754/939/940) http://shop.softcom.cz/eshop/primecooler-pc-rtrmk8 01-amd-k8-retention-module-754-939-940-_d49695.htm l. Bohužel má jiné uchycení na desku (což z fotky není patrné). Poradí mi prosím někdo odkaz nebo přesný název rámečku který potřebuji.

Děkuji za odpověď ale váš odkaz je na rámeček pro socket AM2 já potřebuji pro socket 939 (rozdílné rozteče). Pravdu máte v tom že nákupem jiného chladiče by se problém vyřešil, jenže toto PC je záložní nechce se my do něj investovat větší částky. Retenční rameček za 60 kč se mi zdá jako nejlepší řešení.